Złoty

( ilość produktów: 12 )

Na każdą zabawę spłynie splendor, jeśli nakrycia stołu będą utrzymane w złotej kolorystyce. To oznaka dobrobytu i szlachetności, kojarzy się z bogactwem. Dlatego, jeśli chcesz zabłysnąć jako organizator imprezy, postaw na złoto! Świetnie skomponuje się z czernią, czerwienią i fioletem – nadając im elegancki wygląd.

Zabawa w kolorze złota

Złoto to idealny motyw przewodni dla zabawy sylwestrowej, karnawałowej, urządzonej w duchu lat 20. ubiegłego wieku czy też przyjęcia organizowanego z okazji 50-tych urodzin. Papierowe talerzyki, plastikowe kubeczki i sztućce ustaw na wcześniej przygotowanym bufecie. Ozdób go balonami – okrągłymi i tymi w kształcie gwiazd, aby zachęcić gości to spróbowania smakołyków oraz napojów. Inne elementy dekoracyjne np. serpentyny możesz przyczepić do oparć krzeseł lub też karniszy.

Jak już wcześniej wspomniano, kolor złoty możesz z powodzeniem łączyć z innymi barwami i za każdym razem osiągać niesamowity efekt – tworzyć oprawę „drogiego” przyjęcia, nie wydając na to zbyt wiele pieniędzy.

Zachęcamy do składania zamówień.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel