Zielony

( ilość produktów: 9 )

Marzy Ci się impreza w iście królewskim stylu? Wybierz nakrycia stołu w kolorze jednego z najpiękniejszych klejnotów świata.

Wystawne przyjęcie w kolorze zielonym

W dobieraniu dodatków na szmaragdowe przyjęcie kieruj się podpowiedziami jubilerów – szmaragdowy obrus, talerze i kubki w tym samym odcieniu pięknie skomponują się ze złotymi i srebrnymi dodatkami. Chcesz jeszcze więcej inspiracji? Obejrzyj bogato zdobione korony królewskie, w których nie brakuje zielonych kamieni zestawionych z innymi kolorowymi klejnotami – np. o barwie czerwonego wina czy złota.

Łącząc szmaragdowy kolor z ww. wymienionymi, nawet stawiając na stole papierowe talerze i plastikowe kubki, osiągniesz zachwycających efekt. Aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowy charakter spotkania, warto udekorować pomieszczenie szmaragdowymi balonami. Można je przymocować do mebli za pomocą sznurka lub powtykać za pomocą dedykowanym temu zadaniu patyczkom.

Prezentowana zastawa stołowa i dekoracje sprawdzą się idealnie m.in. podczas imprezy urządzanej z okazji Dnia Świętego Patryka.

Zapraszamy na zakupy do PartyKiosk.pl.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel