Jasnozielony

( ilość produktów: 17 )

Możesz nie lubić owocu we włochatej skórce, ale na pewno pokochasz nasze nakrycia stołu i dekoracje w kolorze Kiwi Green. Wystarczy powiedzieć, że zieleń to barwa, która pozwala się rozluźnić i oderwać od codziennych spraw. Impreza w kolorze zielonym będzie idealna dla osób zagonionych i zmęczonych – zielone talerze, sztućce, kubki i balony – tego potrzebujesz!

Przyjęcie w stylu Kiwi Green

Jasnozielony kolor będzie idealnie pasować do pierwszego w roku wiosennego grilla czy też urodzin zorganizowanych w plenerze, którego głównym tłem są wielokolorowe kwiaty. Zieloną zastawę stołową i dekoracje w tym samym kolorze możesz z powodzeniem łączyć z innymi letnimi barwami – np. żółtym, pomarańczowym i osiągać równie zachwycający efekt.

Oferowane przez PartyKiosk.pl talerzyki i kubki są sprzedawane po kilka sztuk oraz dostępne w paru wariantach. Zamawiając je, nie zapomnij o plastikowych słomkach do napojów, sztućcach, serwetkach i jasnozielonym obrusie, na którym wiosenne i letnie przysmaki będę prezentować się niezwykle apetycznie.

Czekamy na zamówienia!

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel