Błękitny

( ilość produktów: 13 )

Pudrowy, pastelowy niebieski niewątpliwie jest barwą chłodną. Stąd, perfekcyjnie ochłodzi gości w upalne, letnie popołudnie. Kojarzący się z niebem i wodą uspokoi oraz wprowadzi odrobinę ładu na każdym stole.

Przyjęcie w błękitnym odcieniu

Trójdzielne, kwadratowe, okrągłe talerze, miseczki plastikowe do sałatki owocowej czy błękitne serwetki doskonale sprawdzą się również podczas imprezy tematycznej. Lodowa Kraina stworzona w Twoim domu będzie wyglądała jak prawdziwa, jeśli postawisz na błękitne akcesoria. Z zastawą stołową w błękitnym kolorze oraz takimi samymi dekoracjami, zorganizujesz dla przyjaciółki baby shower – jeśli wiesz, że będzie to chłopiec oraz urządzisz poczęstunek dla najmłodszych gości przyjęcia, jakie będzie się odbywać po chrzcinach maluszka.

Jeśli masz inne pomysły, to błękitne baloniki i papierowe kule z dobrym efektem połączysz z dekoracjami w innych kolorach – białym, żółtym i różowym. Podobnie możesz skompletować zastawę stołową i tym samym przygotować przyjęcie, jakie zawsze chciało się wyprawić dla rodziny i przyjaciół.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem PartyKiosk.pl i składania zamówień.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel