Violetta

( ilość produktów: 24 )

Losy niezwykle utalentowanej muzycznie Violetty, która dopiero w prestiżowej szkole muzycznej odkrywa swój talent, a co za tym idzie i swoją przyszłość, z zapałem śledzą dziewczynki na całym świecie. Historia o tym, że przeznaczenia nie da się zmienić, rozbudza wyobraźnię młodych dam.

 

To specjalnie dla nich w naszej ofercie pojawiła się linia dekoracji imprezowych z bohaterką serialu Disney Channel. Stół udekorowany akcesoriami z podobizną ślicznej Violetty, będzie nie tylko doskonałym pomysłem na imprezę urodzinową, ale również na popołudniowe spotkanie w gronie fanek Violetty, przy kolejnym odcinku serialu.

 

Nie trzeba się dłużej zastanawiać – jeśli mieszkamy pod jednym dachem z miłośniczką muzycznych perypetii uzdolnionej dziewczyny, z pewnością będzie ona zadowolona z takiej oprawy urodzinowego lub imieninowego przyjęcia. Kubki, kolorowe konfetti, obrusy czy talerzyki – dzięki nam niczego nie zabraknie. Każdy z produktów powstał z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla dzieci. Zachęcamy więc do składania zamówień.

 

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel