Uniwersytet Potworny

( ilość produktów: 12 )

Sully i Mike powracają! Bohaterowie kultowej bajki „Potwory i spółka” wracają w nowej, młodszej odsłonie. „Uniwersytet Potworny” zagości nie tylko na ekranach kin, ale i na kinderparty Twojego dziecka!

 

Kolorowe nakrycia stołu z sympatycznymi potworkami zrobią furorę. Ale jeszcze większą frajdą będzie piniata wypełniona słodyczami, którymi nawet najgroźniejsze potwory nie pogardzą. Chcesz całkowicie zaskoczyć małych imprezowiczów? Maski pomogą im przemienić się w Sulley'a i bawić się potwornie dobrze!

 

Ogromny sukces tej tylko pozornie strasznej opowieści nie jest przypadkiem. Bajka podbiła serca młodych widzów i sprawiła, że wielu z nich zaczęło marzyć o gadżetach nawiązujących do filmowej historii. Teraz przyjęcie urodzinowe może przebiegać pod dyktando przesympatycznych stworów. Jesteśmy pewni, że tort pałaszowany z talerzyków z podobiznami bohaterów będzie strasznie pyszny! Gdy z wrażenia dzieciakom zachce się pić, napoje w kubkach „Uniwersytetu Potwornego” będą w sam raz, aby ugasić pragnienie.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel