Spiderman

( ilość produktów: 30 )

Jego popularność nie słabnie – przeciwnie ciągle wzrasta, a to za sprawą komiksów, filmów, gier i kreskówek z „Niesamowitym Człowiekiem-Pająkiem” w roli głównej. Wiadomo jednak, że nie samym ratowaniem świata żyje Spiderman – czasami i on musi się zabawić. Właśnie dlatego oferujemy specjalną linię akcesoriów imprezowych, które uwielbia sam Spiderman! ;)

 

Talerzyki, kubki, serwetki, piszczałki, a nawet słomki z Człowiekiem-Pająkiem i bohaterami jego licznych przygód spodobają się nie tylko małym chłopcom (ci więksi fani komiksów również będą zadowoleni).

 

Nagle okazuje się, że w pokoju szkraba może zagościć klimat Nowego Jorku, w którym nieustraszony superbohater walczy ze złem. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko poczuło się jak Peter Parker, możesz sprawić mu tę frajdę przy okazji urodzin lub innego kinderparty. Bogaty wybór produktów obejmuje również tekturowe pudełka do popcornu, w których można zaserwować tę pyszną i uwielbianą przez dzieciaki przekąskę. Warto też zwrócić uwagę na dekoracje w stylu Halloween z motywem pająków.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel