Samoloty (Planes)

( ilość produktów: 29 )

Ta fantastyczna historia opowiada o przygodach Dusty'ego. Ten mały samolot rolniczy jest wielki duchem i ma jeszcze większe marzenie – wystartować w powietrznym wyścigu dookoła świata. Dusty nie bardzo się do tego nadaje, na dodatek ma jeszcze lęk wysokości...

 

Ciepła historia o przyjaźni, odwadze i sile charakteru spodoba się wszystkim maluchom, nie tylko fanom lotnictwa. Podobnie będzie z party z bohaterami bajki „Samoloty”. Kolorowe kubeczki, talerzyki czy czapeczki ozdobią przyjęcie urodzinowe. Balony z Dustym również przydadzą się podczas takiej zabawy – napełnione helem będą szybować w powietrzu, zupełnie jak sympatyczny samolocik z filmu!

 

Dlatego właśnie są one świetnym pomysłem, jeśli przyjęcie odbędzie się na świeżym powietrzu, na przykład w przydomowym ogrodzie. Inne produkty w tej kategorii też zrobią doskonałe wrażenie na dzieciach. Polecamy chociażby talerze, kubeczki czy kultowe urodzinowe czapeczki. Wesoły i kolorowy motyw samolotu pojawia się na każdym z artykułów, przenosząc młodych ludzi w fascynujący świat lotnictwa oraz uniwersalnych uczuć.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel