Myszka Minnie

( ilość produktów: 43 )

Mini, obiekt westchnień Myszki Miki, jest znana ze swojej sukienki w białe groszki i dużej kokardy umieszczonej między czarnymi uszami. Jeśli Twoja córka pragnie się do niej upodobnić, pomogą jej w tym nasze opaski na włosy.

 

Może nie każdy o tym wie, ale Mini jest świetną gospodynią, a jej słodkości podbijają serce każdego łakomczuszka. Daj się więc namówić na wspólne robienie muffinek, które później podasz na piętrowym stojaku z kolekcji Mini. Nie zapomnij o nakryciach stołu, a dobra zabawa będzie gwarantowana!

 

Asortyment akcesoriów z wizerunkiem myszki Mini to jeden z naszych największych hitów i ciężko się temu dziwić. Dziewczynki w dziesiątkach krajów świata pokochały rezolutną myszkę i jej wiernego adoratora - Mikiego.

 

Jeśli więc towarzystwo na przyjęciu jest mieszane i mamy na nim zarówno dziewczęta, jak i chłopców, można śmiało sięgnąć po talerzyki, kubki czy baloniki z motywami nawiązującymi do obu sympatycznych gryzoni. Zwykle głównym punktem każdej imprezy urodzinowej jest pyszny tort. Można zaserwować go maluchom na tekturowej paterze z myszką Mini. Jest ona solidnie wykonana i bez problemu utrzyma słodki wypiek.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel