Myszka Miki

( ilość produktów: 34 )

Któż z nas nie zna sympatycznej tej myszki? W końcu Miki ma już 85 lat! Mimo to, nadal skutecznie bawi najmłodsze pokolenie. Pomagają mu w tym Mini, Kaczor Donald, Daisy i żółty pies, Pluto. Kub fanów Myszki Miki stale się powiększa, zaproś więc swojego malucha i jego przyjaciół do bajkowego świata Disney'a.

 

Na urodzinach z Myszką Miki nie może zabraknąć odpowiednich dekoracji. Talerzyki, kubki i serwetki z podobizną myszki są obowiązkowe. Dmuchane przez słomkę balony będą prawdziwym hitem, a opaski na głowy z charakterystycznymi uszami, przemienią dzieciaki w Myszki Miki!

 

Zachęcamy, aby skorzystać z tych propozycji, bo chyba nie ma dziecka, które nie darzyłoby sympatią tej słynnej disnejowskiej postaci. Jest ona od lat obecna zarówno w znakomitych filmach i serialach animowanych, jak też w komiksach, którymi zaczytują się dzieciaki na całym świecie.

 

Zazwyczaj Miki daje się w nich poznać jako przenikliwy i inteligentny detektyw, rozwiązujący kryminalne zagadki w towarzystwie nieco mniej błyskotliwego, ale dzielnego Goofy'ego. Przenieśmy dzieci do tego świata i sprawmy, aby impreza przebiegała w klimacie jednej z najbardziej znanych bajek Disney'a. Zapewniamy, że zabawa będzie znakomita i na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel