Monster High

( ilość produktów: 17 )

To alternatywa dla Barbie, ale trochę straszniej wyglądające lalki są marzeniem większości nastolatek. Powstały już o nich seriale, filmy, a nawet gry. Akcesoria z podobiznami tych inspirowaną fantastyką grozy postaci, cieszą się ogromną popularnością.

 

W PartyKiosk.pl znajdziesz wszystko, co potrzebne do zorganizowania urodzinowego party w stylu Frankie Stei, Draculauri, Cleo de Nile i reszty paczki licealistów. Zacznij od wysłania zaproszeń, ale nie zapomnij też o słomkach – na każdej z nich znajdziesz swoją ulubioną postać z serialu!

 

Wiemy doskonale, że fanów Monster High wciąż nie brakuje, dlatego postaraliśmy się, aby asortyment strasznych gadżetów był jak najszerszy. Napoje podczas imprezy można serwować w tekturowych kubkach, na których widnieją oczywiście podobizny postaci z kultowej już serii zabawek. Gdy będzie trzeba powitać jubilata, świetnie nadają się do tego trąbki urodzinowe. Pomieszczenie doskonale przystroją balony w kolorach powiązanych z wyjątkowym światem Monster High. Dzieci pożałują, że szkoła, do której chodzą na co dzień, nie wygląda właśnie w ten sposób!

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel