Mia i Ja

( ilość produktów: 24 )

Magiczna kraina jednorożców, do której przenosi się różowowłosa Mia jest zagrożona. Dziewczynka musi rozprawić się ze złą czarownicą Pantheą, by uratować nie tylko jednorożce, ale i Centropię, krainę stworzoną przez jej ojca. Na szczęście z pomocą przychodzą jej dwa elfy – Yuko i Mo.

 

Która z dziewczynek nie chciałaby wziąć udziału w takiej przygodzie? Talerze, serwetki, obrus i kolorowe kubki z Mią może nie przeniosą Twojej córki do Centropii, ale z pewnością stworzą odpowiedni klimat na jej urodzinowej imprezie. Idealnym dodatkiem będzie również piniata w kształcie różowego jednorożca.

 

Warto przyjrzeć się z uwagą naszym propozycjom, ponieważ są one doskonałe dla wszystkich dziewcząt zakochanych w przygodach dzielnej Mii. Międzynarodowy sukces telewizyjnego serialu nie ominął także Polski, więc ta bohaterka jest u nas świetnie znana. Nie ma zatem przeszkód, aby zorganizować przyjęcie z tą popularną bajką w tle. Oferujemy nawet specjalne blankiety zaproszeń na imprezę – oczywiście z Mią w roli głównej.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel