Jej Wysokość Zosia

( ilość produktów: 37 )

Błękitna sukienka, piękna tiara i masa uroku – to cała Księżniczka Zosia. Siedmiolatka dopiero uczy się poruszać w królewskim świecie. Od tej skromnej i rezolutnej dziewczynki można przejąć ogromną dawkę życzliwości i serdeczności.

 

Ta pozytywna bohaterka jest idolką wielu, marzących o zamieszkaniu w wielkim zamku, dziewczynek. Kinderparty z Jej Wysokością Zosią będzie więc spotkaniem bardzo grzecznych małych księżniczek. Fioletowe dekoracje i różowe tiary nadadzą spotkaniu odpowiedniego klimatu, bez konieczności wynajmowania sal balowych w królewskich zamkach!

 

Teraz można przenieść dzieci do tego niezwykłego świata, sięgając po wspaniałe akcesoria z wizerunkiem Zosi. Bogaty wybór talerzyków, kubków, a nawet gustowny obrus sprawią małym księżniczkom moc radości. Jakby tego było mało, bajkowy motyw występuje również na innych ciekawych produktach. Wystarczy sięgnąć po notesiki, układanki czy puzzle, które same w sobie stanowią doskonały prezent. Nie zabrakło również interesujących gier edukacyjnych z motywem Zosi – idealnych dla dziewczynek.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel