Hello Kitty

( ilość produktów: 20 )

Ta urocza kotka podbija nie tylko świat, ale i serca dziewczynek. Gadżety z podobizną Hello Kitty nie wychodzą z mody od lat.

 

Fanka Hello Kitty będzie przeszczęśliwa, jeśli motywem przewodnim jej urodzin będzie właśnie ta bajka. Nakrycia stołu z podobizną Kitty będą niezastąpione. Balony, a nawet fontanna tortowa ozdobione uśmiechniętym kociaczkiem zrobią prawdziwą furorę wśród jubilatki i jej gości.

 

Pomyśleć, że wszystko zaczęło się już w latach 70. ubiegłego wieku, gdy motyw sympatycznej kici po raz pierwszy pojawił się w Japonii. Choć minęło tyle czasu, niezmiennie miliony dziewczynek uwielbiają wszystko, co ma związek z tym różowym zwierzaczkiem. U nas znajdziesz sposoby na to, aby przyjęcie urodzinowe swojej córki zamienić w prawdziwy festiwal Hello Kitty. Mali goście mogą pić napoje z kubków, na których znalazła się kultowa kotka, tort z kolei będzie wybornie smakował jedzony prosto z talerzyków, gdzie też nie zabrakło tego motywu. Na stole niech znajdą się bileciki dla gości – oczywiście z Hello Kitty w roli głównej. 

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel