Dora

( ilość produktów: 15 )

Znaki rozpoznawcze Dory to plecak, nieodstępująca jej na krok małpka, Butek oraz ciekawość. Dora nie tylko poznaje świat, ale i uczy dzieciaki, że warto pomagać innym. Tym razem Dora pomoże Tobie – pojawiając się na talerzykach i kubeczkach, które znajdziesz w naszym sklepie. Twój maluch, który przygody tej uśmiechniętej dziewczynki z zapałem śledzi w telewizji, na pewno będzie też chciał z pomocą Dory zaprosić na zabawę urodzinową swoich przyjaciół.

 

Bajka ta cieszy się uznaniem przede wszystkim dziewczynek, ale jej uniwersalne i pozytywne przesłanie jest warte tego, aby poznały je wszystkie dzieciaki bez względu na płeć. Jeśli więc Twoja pociecha lubi Dorę, to wybór wydaje się oczywisty.

Motywy z nią związane są obecne nie tylko na jednorazowych naczyniach, ale również na zaproszeniach i torebkach prezentowych. Dodatkową atrakcją dla dzieci będą dmuchane baloniki na patyczkach - oczywiście z Dorą w roli głównej. Nad wszystkim może z kolei czuwać bohaterka bajki w postaci dużego balonu zawieszonego na przykład nad urodzinowym stołem.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel