Big Hero

( ilość produktów: 9 )

Czy są gdzieś w pobliżu miłośnicy Wielkiej Szóstki? Jesteśmy pewni, że takowych nie brakuje, ponieważ to jedna z najgłośniejszych animacji w ostatnich latach. Podbiła ona serca dzieciaków na całym świecie.

 

Ten film powstał na kanwie głośnego komiksu amerykańskiego wydawnictwa Marvel i długo czekał na kinową wersję. Sukces, jaki odniósł za oceanem, wynikał między innymi z doskonałego dubbingu, który również u nas w niczym nie odbiegał od klasy oryginału. Zapewniła to czołówka rodzimych aktorów, którzy wcielili się w filmowe postacie. Teraz mogą one odegrać główną rolę w urodzinowym przyjęciu Twojego dziecka. Oferujemy świetnie wykonane kubki oraz talerze papierowe, które zdobią wizerunki bohaterów kultowej animacji i komiksu.

 

Nie zabrakło również serwetek z odpowiednimi motywami. Tym sposobem impreza w dziecięcym gronie może zyskać wyjątkowego charakteru i to niewielkim kosztem. Jeśli dzieci jeszcze nie miały okazji poznać Wielkiej Szóstki, nadarza się świetna okazja, aby połączyć przyjęcie z filmowym seansem. Pełna humoru opowieść z doskonałymi dialogami z pewnością spodoba się dzieciom w różnym wieku, może też przykuć uwagę dorosłych.

 

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel