Auta Disney (Cars 2)

( ilość produktów: 31 )

Zygzak McOueen i Złomek to świetni przyjaciele. Wie o tym każdy, kto oglądał bajkę Auta. Każdy mały fan motoryzacji będzie z pewnością zadowolony z zabawy urodzinowej z motywami bohaterów właśnie tej bajki. Nakrycia i dekoracje stołu, urodzinowe czapeczki i balony to absolutna podstawa takiego przyjęcia.

 

Zainteresowanie młodych chłopców samochodami jest sprawą całkowicie naturalną, dlatego nie należy dziwić się temu, że z entuzjazmem podchodzą oni do motywów z Aut. Tak się składa, że wybór w naszym sklepie jest naprawdę szeroki, więc dzieci oraz rodzice mają w czym wybierać.

 

Wśród akcesoriów znajdują się chociażby piniaty, słomki do napojów, papierowe serwetki czy szalenie efektowne holograficzne balony. Dopełnieniem całości są kolorowe świeczki w kształcie samochodów, które udekorują każdy tort we wspaniały sposób. Istnieje wiele możliwości przemienienia kinderparty w małe święto motoryzacji. Trzeba tylko złożyć zamówienie w naszym sklepie. Gwarantujemy szybką dostawę i najwyższą jakość każdego wyrobu.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel