Angry Birds

( ilość produktów: 14 )

Wciągająca rozgrywka i zabawny styl – tyle wystarczyło, by gra Angry Birds podbiła świat. Kochają ją i mali i duzi, a bojowe, kolorowe ptaki i zielone świnki- złodziejki jaj- stały się już kultowe.

PartyKiosk.pl proponuje imprezę z bohaterami gry, która podbije serca nie tylko Twoich dzieci, ale i znajomych! Na zielonym obrusie ze świnkami świetnie prezentują się kolorowe nakrycia stołu. Czerwone ptaki na kubkach i talerzach doskonale uzupełnią serwetki z żółtymi ptakami, których dodatkowe przyspieszenie nie raz pozwoliło zwyciężyć nam w grze. Trąbki i balony tylko dopełnią wspaniały efekt Angry Birds party! To z pewnością będzie szalona impreza!

 

Artykuły z tej kategorii są doskonałą propozycją nie tylko dla fanów gry, ale też osób, które jeszcze jej nie znają. Trudno jednak znaleźć właściciela smartfona lub tabletu, który by w nią nie grał. Ponieważ coraz więcej dzieci oddaje się wirtualnej rozrywce, to motywy z Angry Birds na pewno spotkają się z entuzjazmem. W naszym sklepie bez trudu skompletujecie wszystko co potrzebne, aby przygotować przyjęcie, którego przewodnim motywem będą szalone i dowcipne ptaki.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel