Komunia św.

( ilość produktów: 14 )

Dekoracje na stół komunijny

Pierwsza Komunia Święta to po Chrzcie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka. To jego pierwsze duże przyjęcie, dlatego warto zrobić wszystko, żeby ten dzień był dla niego jeszcze bardziej wyjątkowy. Jak udekorować stół komunijny? Czego nie może zabraknąć w trakcie przyjęcia komunijnego? Jak wybrać dodatki, ozdoby i nakrycia stołu, serwetki komunijne i sztućce na przyjęcie z okazji tej wyjątkowej uroczystości? Sprawdź nasze pomysły na dekoracje stołu komunijnego!

W Party Kiosk uda Ci się znaleźć wszystko to, co potrzebne do zorganizowania przyjęcia o dowolnej tematyce. W tej kategorii produktowej proponujemy poszczególne elementy zastawy stołowej oraz dekoracje stołu komunijnego, jakie idealnie wpasują się w klimat Pierwszej Komunii Świętej.

Jak udekorować stół komunijny?

Dekoracje komunijne to elementy, które pozwalają zadbać o elegancki charakter przyjęcia. Wybierając piękne ozdoby przyjęcia komunijnego, podkreślisz charakter tej jedynej w swoim rodzaju uroczystości dziecka. Jak powinny wyglądać dekoracje stołu komunijnego? Na każdym przyjęciu komunijnym w aranżacji stołu i pomieszczenia dominują konkretne motywy. Najczęściej do dekoracji wykorzystuje się dodatki z motywem hostii, winogrona, kielicha – symbole biblijne podkreślają religijny ton uroczystości. Ale biblijny motyw to nie wszystko.

Najpopularniejsze dekoracje stołu komunijnego

Komunie odbywają się zwykle w maju, dlatego wszelkiego rodzaju kwiatowe, wiosenne dodatki będą pięknie podkreślać atmosferę przyjęcia. Motyw wiosennych kwiatów możesz umieścić na takich elementach, jak winietki, serwetki komunijne, bieżnik komunijny, świece, obrus czy sztućce. W ten sposób łatwo stworzysz kompozycje na komunię dla dziewczynki i chłopca. W aranżacji stołu komunijnego rządzi motyw z hostią, ale przyjęcie możesz wzbogacić o kompozycje kwiatowe i dekoracje w niebieskim lub różowym kolorze.

Komunia Święta – eleganckie przyjęcie niewielkim kosztem

Jeśli urządzamy dla naszej pociechy przyjęcie komunijne we własnym domu, warto abyśmy skorzystali z wygodnych i oszczędnych rozwiązań. Dla dorosłych uczestników tej wyjątkowej uroczystości przygotujmy bardziej wystawną zastawę stołową, blaty udekorujmy białymi materiałowy obrusami i stylowymi serwetkami. Natomiast stolik, przy którym będą siedzieć dzieci, ozdóbmy balonikami powtykanymi na specjalne patyczki, a potrawy zaserwujmy na papierowych talerzykach i napoje w kubeczkach wykonanych z tego samego materiału.

Przy tej praktycznej, ale równie dobrze prezentującej się zastawie, połóżmy plastikowe sztućce. Talerzyki, kubeczki, sztućce, serwetki i słomki są dostępne w błękitnym kolorze, który idealnie pasuje do klimatu tego niepowtarzalnego dnia. Zachęcamy do składania zamówień na partykiosk.pl.

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel