Blog

Joanna, Rzeszów

Nie mam zastrzeżeń do działania sklepu. Zamówienie zostało szybko skompletowane, dotarło do mnie na drugi dzień bez żadnych braków. Pozdrawiam.

Zaproszenia komunijne – jak wybrać?

Zaproszenia komunijne – jak wybrać?Już niedługo rozpocznie się sezon komunijny i jest to naprawdę najwyższy czas, by rozdać gościom zaproszenia. Dlaczego powinno się to zrobić i czym kierować się podczas ich wyboru?
Przeczytaj więcej

Małgorzata, Płońsk

Transakcja przebiegła pomyślnie, świetny kontakt mailowy, szybka dostawa. Towar zgodny z opisem przedmiotu. Dziękuję za udaną transakcję. Pozdrawiam.

Anna, Środa Wlkp.

Realizacja zamówienia bardzo sprawna, wszystko dotarło szybko i w dobrym stanie. Polecam Partykiosk!

Targi Mother & Baby 2016

Targi Mother & Baby 2016Już w ten weekend w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja targów Mother & Baby 2016. To największa tego typu impreza, która adresowana jest do wszystkich rodziców małych dzieci oraz tych, którzy spodziewają się powiększenia rodziny.
Przeczytaj więcej

Dziś prima aprilis!

Dziś prima aprilis!W dzisiejszym dniu wszyscy powinni zachować szczególną ostrożność i być wyczulonym na różne nieprawdopodobne historie i informacje. Dlaczego? Ponieważ dziś obchodzimy dzień żartów i psikusów, czyli prima aprilis.
Przeczytaj więcej

Katarzyna, Wrocław

Bardzo szybka i sprawna obsługa. Powiadomienia na każdym etapie zamówienia.

Marcin, Zielonka

Zimne ognie w kształcie cyferki zrobiły furorę! Super sklep. Transakcja bez najmniejszego problemu, na wysokim poziomie, błyskawiczna wysyłka bezproblemowy kontakt. Dziękuję i polecam.

Joanna, Bydgoszcz

Dziękuję, jak zwykle za szybką i profesjonalną obsługę. Zakupy w państwa sklepie to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Pozdrawiam.

Ewa, Września

Szybka i sprawna wysyłka. Polecam. Pozdrawiam.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel