Blog

Baby shower – co to jest i jak zorganizować?

Baby shower – co to jest i jak zorganizować?

Baby shower to impreza, która już na stałe zagościła w kalendarzu wszystkich przyszłych mam. Jest to przyjęcie organizowane na cześć mamy oraz jej nienarodzonego jeszcze dziecka. Zazwyczaj zapraszane są na nie kobiety, ale zdarzają się i imprezy w mieszanym gronie. Baby shower to świetna okazja do tego, by skompletować wszystkie niezbędne dla dziecka i przyszłej mamy rzeczy. Zaproszone na przyjęcie osoby obdarowują bowiem kobietę prezentami. Impreza to również świetna okazja, by spędzić mile czas oraz zaznać chwili relaksu przed zbliżającym się porodem.


Przeczytaj więcej

Ewa, Warszawa

Szybka wysyłka, sprawnie, towar taki jak na zdjęciach. Jestem zadowolona i nadal będę korzystać.

Małgorzata, Sopot

Witam, Dziękuję Wam bardzo, 9-te urodziny mojego syna dzięki Wam były super, impreza piratów w ogrodzie z akcesoriami, było poszukiwanie skarbów, bitwa na balony; czapki, lupy, gwizdki, monety pirackie, a tuba z pieniędzmi, które spadały z nieba jak deszcz-dzieciaki piszczały z radości i zbierały garściami, a potem liczenie pirackiego skarbu, zabawa na trzy godziny i to dzięki zakupom w Waszym sklepie, za przystępne ceny, jakość i czas realizacji zamówienia najkrótszy z możliwych. Dziękuję- bardzo zadowolony klient.

Artur, Jemielnica

Dziękuję za sprawną obsługę i szybkie doręczenie zamówionych artykułów. Godna polecenia firma!

Katarzyna, Inowrocław

Szybka i rzetelna obsługa! Polecam!

Urszula, Bydgoszcz

Szybko, bezproblemowo, dobra jakość. Polecam.

Aldona, Legnica

Jedynie co mogę powiedzieć ze swej strony to 100% zadowolenia z zakupów, ktorych dokonałam

w Państwa sklepie. Pozdrawiam.


Święto najmłodszych, czyli Dzień Dziecka

Święto najmłodszych, czyli Dzień Dziecka

W środę 1 czerwca obchodzić będziemy święto na które z pewnością czekają z niecierpliwością wszystkie dzieci – Międzynarodowy Dzień Dziecka. W tym dniu najczęściej urządzane są różnego rodzaju imprezy dla najmłodszych, a rodzice i najbliżsi wręczają dzieciom drobne upominki.


Przeczytaj więcej

Dzień Matki w Polsce i na świecie

Dzień Matki w Polsce i na świecie

Już w najbliższy czwartek 26 maja odchodzić będziemy Dzień Matki. To bardzo ważne święto dla wszystkich obecnych i przyszłych. W tym dniu składa się mamom życzenia, wręcza kwiaty lub inne upominki. To czas podziękowania przez dzieci za trud włożony w ich wychowanie. Nikt nie powinien o nim zapomnieć.


Przeczytaj więcej

Katarzyna, Iława

Błyskawiczny termin realizacji, a produkty wysokiej jakości. Polecam.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel