Blog

ikard

Dziękuję za realizacją mojego zamówienia. Realizacja błyskawiczna, kontakt z firmą bardzo dobry (informacja o realizacji). Towar zgodny z opisem. Polecam.


Ewelina

moja opinia jest mega pozytywna. Obsługa na wysokim poziomie, szybka i fachowa pomoc i doradztwo. Tania przesyłka, towar pierwsza klasa wysokiej jakości. Córka była zachwycona.

dziękuję


PROSIACZEK - Charakterystyka Postaci

PROSIACZEK - Charakterystyka Postaci

Najlepszy przyjaciel Puchatka, który pomimo swojego niewielkiego wzrostu dzielnie towarzyszy mu w jego wszystkich przygodach. Chyba nie ma rzeczy, której nie bałby się nasz mały różowy bohater.


Przeczytaj więcej

KUBUŚ PUCHATEK - Charakterystyka Postaci

KUBUŚ PUCHATEK - Charakterystyka Postaci

„Jestem Misiem o Bardzo Małym Rozumku i długie słowa sprawiają mi wielką trudność” – tak sam o sobie mówi Kubuś Puchatek, i te słowa doskonale opisują naszego ulubionego bohatera. Grubiutki żółto-miodowy miś mieszka w małym domku w drzewie w Stumilowym Lesie.


Przeczytaj więcej

Test 001

Krótki opis - tekst 001.


Polskie Radio dla dzieci

Wstajesz rano i włączasz swoją ulubioną audycję w radiu. Tymczasem Twoje dziecko marudzi przy śniadaniu i z wysłuchania ciekawej rozmowy nici. Wieczorem próbujesz obejrzeć wiadomości, ale Twoja pociecha znowu nie daje Tobie świętego spokoju. Zastanawiasz się czym zająć swoje dziecko, aby znaleźć dla siebie chociaż odrobinę wolnego czasu?


Przeczytaj więcej

Pierwszy news strefy 2

Pierwszy news strefy 2

To jest treść krótka wiadomości pierwszej dla strefy 2

 

Zmienisz ją w dziale MODERACJA \ Informacje na stronie głównej
Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel