Targi Mother & Baby we Wrocławiu

2015-05-15
Targi Mother & Baby we Wrocławiu

Już w ten weekend 16 ? 17 maja 2015 we wrocławskiej Hali Stulecia odbędą się targi Mother & Baby. To największa tego typu impreza w Polsce, która skierowana jest do kobiet spodziewających się dziecka oraz rodziców małych dzieci oraz tych, którzy planują powiększyć rodzinę w najbliższym czasie

Targi otwarte będą dla zwiedzających w godzinach od 10 do 17. Impreza ta to doskonałe miejsce dla wszystkich, których interesuje tematyka ciąży oraz rozwoju i wychowanie małego dziecka. Na odwiedzających czeka szereg atrakcji. Przyszłe mamy będą mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji medycznych oraz badań USG i KTG. Dodatkowo odwiedzający będą mogli skorzystać z porad specjalistów ze szkoły rodzenia oraz szkoły porodowej. Rodzice będą mogli również zbadać zdrowie swoich dzieci w ramach konsultacji z laryngologami, alergologami i dermatologami. Na miejscu będzie również znany fizjoterapeuta Paweł Zawitowski, który pokaże jak kobiety mogą poradzić sobie z bólem kręgosłupa w czasie ciąży. Na przyszłe i obecne mamy czeka również specjalna strefa pielęgnacji, w której specjaliści z dziedziny urody pokażą jak zadbać o piękny wygląd samodzielnie lub z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Podczas targów będzie można również nauczyć się jak prawidłowo zamontować samochodzik dla dziecka w samochodzie oraz jak zawiązać chustę służącą do noszenia małych dzieci. Na specjalnej scenie przez cały czas trwania targów będą odbywały się wykłady prowadzone przez ekspertów w dziedzinie ciąży oraz medycyny.

Targi to jednak również wspaniała okazja do zabawy i wspólnego spędzenia czasu przez rodziców i dzieci. Organizatorzy przygotowali specjalną strefę zabaw dla najmłodszych. W niej na dzieci czekają liczne zabawy i animacje, postacie  z ulubionych bajek oraz to co najmłodsi lubią najbardziej, czyli dmuchańce i skakańce. Nie zabraknie oczywiście konkursów z nagrodami.

Wstęp na targi kosztuje 15 zł. Dzieci wchodzą bezpłatnie. Więcej informacji na stronie: http://motherandbaby.pl/

Pokaż więcej wpisów z Maj 2015
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel