Blog

Sylwia, Głogów

Jestem bardzo zadowolona.

Andrzej, Bydgoszcz

Opinia jak najbardziej pozytywna. Realizacja zamówienia expresowa. Zamawiałem produkty w godzinach przedpołudniowych i przy odbiorze osobistym mogłem odebrać zamówienie jeszcze tego samego dnia. Polecam sklep.

Baby shower – co to jest i jak zorganizować?

Baby shower – co to jest i jak zorganizować?

Baby shower to impreza, która już na stałe zagościła w kalendarzu wszystkich przyszłych mam. Jest to przyjęcie organizowane na cześć mamy oraz jej nienarodzonego jeszcze dziecka. Zazwyczaj zapraszane są na nie kobiety, ale zdarzają się i imprezy w mieszanym gronie. Baby shower to świetna okazja do tego, by skompletować wszystkie niezbędne dla dziecka i przyszłej mamy rzeczy. Zaproszone na przyjęcie osoby obdarowują bowiem kobietę prezentami. Impreza to również świetna okazja, by spędzić mile czas oraz zaznać chwili relaksu przed zbliżającym się porodem.


Przeczytaj więcej

Ewa, Warszawa

Szybka wysyłka, sprawnie, towar taki jak na zdjęciach. Jestem zadowolona i nadal będę korzystać.

Małgorzata, Sopot

Witam, Dziękuję Wam bardzo, 9-te urodziny mojego syna dzięki Wam były super, impreza piratów w ogrodzie z akcesoriami, było poszukiwanie skarbów, bitwa na balony; czapki, lupy, gwizdki, monety pirackie, a tuba z pieniędzmi, które spadały z nieba jak deszcz-dzieciaki piszczały z radości i zbierały garściami, a potem liczenie pirackiego skarbu, zabawa na trzy godziny i to dzięki zakupom w Waszym sklepie, za przystępne ceny, jakość i czas realizacji zamówienia najkrótszy z możliwych. Dziękuję- bardzo zadowolony klient.

Artur, Jemielnica

Dziękuję za sprawną obsługę i szybkie doręczenie zamówionych artykułów. Godna polecenia firma!

Katarzyna, Inowrocław

Szybka i rzetelna obsługa! Polecam!
    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel