Blog

Izabela, Warszawa

Super szybka wysyłka. Produkty na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Daję 10/10 za ogół i będę polecać firmę. Pozdrawiam.
Przeczytaj więcej

Edyta, Żary

Czy można napisać towar ok. Obsługa przemiła. Przesyłka mega szybka. Mam tylko nadzieję, że będziecie mieli talerzyki z Lewandowskim. Pozdrawiam.
Przeczytaj więcej

Dorota, Zalesie Górne

Transakcja bez zarzutu. Dziękuję i pozdrawiam.
Przeczytaj więcej

Katarzyna, Puławy

Dziękuję za sprawną i miłą obsługę, transakcja super i sprawnie. Pozdrawiam.
Przeczytaj więcej

Jak zorganizować garden party?

Jak zorganizować garden party?Wiosna nastała na dobre i wraz z cieplejszymi dniami coraz częściej spędzamy swój wolny czas  w ogrodach czy na działkach. W najbliższym czasie zbliża się majówka i wiele osób postanowi urządzić pierwsze w tym sezonie garden party. Podpowiadamy o czym warto pamiętać podczas jego organizacji.
Przeczytaj więcej

Joanna, Rzeszów

Nie mam zastrzeżeń do działania sklepu. Zamówienie zostało szybko skompletowane, dotarło do mnie na drugi dzień bez żadnych braków. Pozdrawiam.

Zaproszenia komunijne – jak wybrać?

Zaproszenia komunijne – jak wybrać?Już niedługo rozpocznie się sezon komunijny i jest to naprawdę najwyższy czas, by rozdać gościom zaproszenia. Dlaczego powinno się to zrobić i czym kierować się podczas ich wyboru?
Przeczytaj więcej

Małgorzata, Płońsk

Transakcja przebiegła pomyślnie, świetny kontakt mailowy, szybka dostawa. Towar zgodny z opisem przedmiotu. Dziękuję za udaną transakcję. Pozdrawiam.

Anna, Środa Wlkp.

Realizacja zamówienia bardzo sprawna, wszystko dotarło szybko i w dobrym stanie. Polecam Partykiosk!

Targi Mother & Baby 2016

Targi Mother & Baby 2016Już w ten weekend w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja targów Mother & Baby 2016. To największa tego typu impreza, która adresowana jest do wszystkich rodziców małych dzieci oraz tych, którzy spodziewają się powiększenia rodziny.
Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel