Blog

Jak zwierzęta wpływają na dzieci

Zbliża się okres świąteczny i wiele dzieci już teraz pisze swoje listy do św. Mikołaja. W wielu z nich z pewnością znajdzie się prośba o małego kotka lub pieska. Może warto zastanowić się na poważnie nad kupnem czworonożnego przyjaciela.  Posiadanie zwierzaka może mieć bowiem bardzo pozytywny wpływa na dziecko.


Przeczytaj więcej

Małgorzata, Bydgoszcz

Witam serdecznie, jestem bardzo zadowolona z zakupu produktów i ich jakości. Dziękuję za błyskawiczną transakcję i przemiłą obsługę. Pozdrawiam.


Barbara, Głogów

Szybka wysyłka, profesjonalna obsługa, dziękuję za transakcję.


Marek, Żory

Jestem zaskoczony tak szybką dostawą. Z czystym sumieniem polecam firmę, towar wysokiej jakości, zgodny z opisem, expresowa dostawa, super kontakt, rewelacja. Firma godna polecenia, jeszcze nie raz skorzystam z usług. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.


Agnieszka, Wałcz

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Przesyłka dotarła błyskawicznie. Towar zgodny z opisem, bardzo fajny. POLECAM!!!!!!


Andrzejki – wieczór wróżb i zabawy

Andrzejki – wieczór wróżb i zabawy

Już niedługo obchodzić będziemy Andrzejki. To cieszące się dużą popularnością święto, które większości z nas kojarzy się z wróżbami oraz dobrą zabawą. Tego dnia, a raczej nocy duża część osób uda się na różnego rodzaju imprezy lub zorganizuje je samodzielnie. Jaka jest historia tego święta oraz jakie zwyczaje jemu towarzyszą?


Przeczytaj więcej

Ireneusz, Bydgoszcz

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam.


Piątek trzynastego – czy należy się go bać?

Piątek trzynastego – czy należy się go bać?

Dziś w kalendarzu data, która w wielu budzi lekki niepokój, a nawet trwogę. Piątek trzynastego to dzień, który uznawany jest za pechowy w wielu krajach świata. Nie tylko Polacy tego dnia uważają dokładnie na to co robią. Skąd wzięła się zła sława akurat tego dnia i czy należy się go bać?


Przeczytaj więcej

Katarzyna, Gródek nad Dunajcem

Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko. Otrzymałam wszystkie zamówione produkty. Polecam.


Magdalena, Prażmów

Jestem zadowolona z zakupionych produktów, są takie jak zamawiałam. Bardzo pozytywnie oceniam szybkość dostawy. Pozdrawiam.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel