Blog

Dorota, Rzeszów

Szybko, konkretnie, łatwy kontakt, polecam.


Bezstresowy powrót dziecka do szkoły

Bezstresowy powrót dziecka do szkoły

Powakacyjny powrót dzieci do szkoły często bywa stresujący. Perspektywa wczesnego wstawania, siedzenia kilka godzin na zajęciach i odrabiania lekcji, zamiast beztroskiej zabawy od rana do zmierzchu nie jest dla najmłodszych zbyt kusząca. Może zdarzyć się również tak, że dziecko po prostu nie będzie chciało do szkoły iść w ogóle. Na szczęście rodzice mogą pomóc uczniowi w bezstresowym powrocie do szkolnej ławy.


Przeczytaj więcej

Izabela, Szczecin

Polecam wszystkim zakupy w Partykiosku, profesjonalna obsługa i co jest również ważne- towar przyszedł na czas i w nienaruszonym stanie. 10/10 polecam.

 


Agnieszka, Mogilno

Piniata była wykonana solidnie. Polecam.


Magda, Gdynia

Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko. Wybór asortymentu oferowanego w sklepie internetowym był bardzo duży. Jestem bardzo zadowolona z jakości otrzymanego towaru oraz szybkiej realizacji zamówienia. Polecam Państwa sklep. Pozdrawiam.


Anna, Sieradz

Sprawna obsługa i realizacja zamówienia. Przesyłka bardzo dobrze zapakowana, zamówiony towar otrzymałam bez żadnego uszkodzenia. Zamówienia dokonałam w tym samym sklepie kolejny raz. Polecam korzystanie ze strony. Pozdrawiam.


Agnieszka, Kętrzyn

Jestem bardzo zadowolona z zakupów i szybkiego terminu dostawy, pozdrawiam i dziękuję.


Jak skompletować wyprawkę szkolną i nie zbankrutować

Jak skompletować wyprawkę szkolną i nie zbankrutować

Koniec sierpnia oznacza dla dzieci powrót do szkoły. To na co młodsze dzieci mogą czekać z utęsknieniem, dla rodziców wiąże się z dużo mniej przyjemną sytuacją – kosztownymi wydatkami. Nie jest bowiem tajemnicą, iż kwota potrzebna na wyprawkę szkolną dla dziecka może znacznie obciążyć domowy budżet. Co zrobić, żeby wydać jak najmniej.


Przeczytaj więcej

Krzysztof, Wieliczka

Wszystko w porządku. Polecam.


Organizacja osiemnastki – krótki poradnik

Organizacja osiemnastki – krótki poradnik

Osiemnaste urodziny to dla każdego nastolatka ważne wydarzenie. Wejście w dorosłość z reguły połączone jest z huczną imprezą. By urodzinowe przyjęcie było udane trzeba je wcześniej dokładnie zaplanować. Przedstawiamy krótki poradnik dotyczący organizacji osiemnastki.


Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel