Blog

Wypożycz dla dziecka zabawkę

Wypożycz dla dziecka zabawkę

Z zabawkami dla małych dzieci jest kilka problemów. Przede wszystkim ich cena jest z reguły dość wysoka, potrafią zajmować naprawdę dużo miejsca i dzieci bardzo szybko się nimi nudzą. Wymienione problemy znają chyba wszyscy rodzice małych dzieci. Sytuacje kiedy kupiona za kilkaset złotych zabawka trafia w kąt po kilku dniach są bardzo częste. Rozwiązaniem mogą być wypożyczalnie zabawek.


Przeczytaj więcej

Magdalena, Poznań

Zamówienie zrealizowane szybko, sprawnie bez zastrzeżeń. Polecam.


Jolanta, Koszalin

Transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Towar otrzymałam zgodnie z zamówieniem. Polecam.


Kogo zaprosić na dziecięce urodziny?

Kogo zaprosić na dziecięce urodziny?

Lista gości na urodzinowe przyjęcie przysparza z reguły problemów. Mamy bowiem świadomość, że o tym czy impreza będzie udana w dużej mierze decydują zwłaszcza goście. Dziecko z reguły chce zaprosić jak najwięcej znajomych z przedszkola lub szkoły, rodzice chcą by wśród gości znalazły się również osoby dorosłe, z którymi będą mogły porozmawiać. Czy da się to jakoś pogodzić?


Przeczytaj więcej

Sylwia, Warszawa

Opinię wystawiłam na Państwa profilu Facebook. 5 gwiazdek. Bardzo pozytywnie oceniam Waszą firmę. Będę polecać ją znajomym. Na mojej urodzinowej imprezie zatytułowanej pink-różowy wszyscy goście byli pod wrażeniem. Oczywiście nie omieszkam poinformować gości, gdzie zakupiłam gadżety. W kolejnych mailach przesyłam zdjęcia z imprezy, na której wykorzystałam Wasze produkty. Pozdrawiam.


Beata, Kędzierzyn-Koźle

Witam, bardzo sprawna i szybka obsługa, towar zgodny z opisem. POLECAM.


Grazyna, Cybinka

Witam, chciałam podziękować za udane zakupy. Ceny są względne, a jakość towaru i obsługi perfekcyjna. Wysyłka ekspresowa. Dziękuję i przy następnej okazji zaglądnę na partykiosk.pl.


Pomysły na świetne wakacje z dzieckiem w mieście

Pomysły na świetne wakacje z dzieckiem w mieście

Wakacje... Dla dzieci trwają ponad 2 miesiące, a dla pracujących rodziców zazwyczaj 2 tygodnie. Różnica jak widać jest spora. W czasie kilkunastodniowego urlopu wyjeżdżamy z dziećmi na zasłużony odpoczynek. Co jednak robić po powrocie do domu podczas pozostałych letnich dni? Jeśli mieszkacie w mieście podpowiadamy, jak spędzić niezapomniane wakacje z dzieckiem w mieście.


Przeczytaj więcej

Karolina, Bydgoszcz

Duży wybór, szybki i bardzo miły kontakt. Towar świetny!


Cezary, Mińsk Mazowiecki

Bardzo dobry kontakt. Błyskawiczna dostawa. Towar dobrej jakości i zgodny z oczekiwaniami. Pozdrawiam.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel