Blog

Prawidłowe nakrycie stołu

Prawidłowe nakrycie stołu

Posiłek zawsze smakuje lepiej, jeśli je się go na pięknie nakrytym stole. Również charakter spotkania jest wtedy bardziej uroczysty. Wiosną i latem okazji do wspólnego świętowania jest z pewnością o wiele więcej niż w zimowych miesiącach. Przygotowując się do jakiegokolwiek przyjęcia warto przypomnieć sobie kilka zasad, które pozwolą nam prawidłowo nakryć stół.


Przeczytaj więcej

Hanna, Warszawa

Rewelacja, błyskawiczna realizacja zamówienia.


Przeczytaj więcej

Karolina, Zbąszyń

100% zadowolenia. Dbałość i troska o klienta. Bardzo, Bardzo dziękuję za kolejne  udane zakupy u Państwa. Pozdrawiam serdecznie.


Dorota, Dzierzgoń

Jestem bardzo zadowolona z produktów, zgodne z opisem i załączonym zdjęciem. Polecam.


Grill Party

Grill Party

Majówka już za kilka dni. W tym roku układ wolnych dni niestety raczej nie sprzyja długim wyjazdom, dlatego większość wybierze krótkie weekendowe wyjazdy lub zostanie w domu. A jeśli majówka w domu to koniecznie z grillem. Podpowiadamy o czym warto pamiętać i jak się przygotować do grill party.


Przeczytaj więcej

Julia, Niestępowo

Sprzedawca godny polecenia, szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Duży pozytyw. Polecam.


Angelika, Złocieniec

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy ze sklepem. Szybko i pomyślnie. Towar zgodny z opisem na stronie. Szczerze polecam.


Marzena, Warszawa

Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do obsługi. Przesyłka dostarczona była zgodnie z zamówieniem i w określonym terminie. Bardzo dziękuję.


Magdalena, Zamość

Wszystko zgodnie z opisem, szybka dostawa, super jakość i wygląd produktów, czego dowodem jest uśmiech na twarzy dziecka. Pozdrawiam.


Zabawy na świeżym powietrzu

Zabawy na świeżym powietrzu

Wiosna w końcu nadeszła. Po ostatnich dniach, które raczej przypominały zimę teraz na szczęście możemy cieszyć się wyższymi temperaturami oraz dłuższymi dniami. Taka pogoda idealnie nadaje się na spacery oraz zabawy na świeżym powietrzu. Jeśli brakuje Wam pomysłów na to jak spędzić aktywnie czas ze sowim dzieckiem na dworze, podpowiadamy kilka sprawdzonych zabaw.


Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel