Blog

Marek, Bielsko Biała

Najlepszy sprzedawca internetowy z jakim miałem do czynienia. Sprawna i bardzo miła obsługa. Towar dostarczony ekspresowo. Pozdrawiam.


Anna, Lipnica Wielka

Obsługa bardzo szybka i towar dobrej jakości. Wszystko zgodnie z zamówieniem. Pozdrawiam.


Jak zrobić z dzieckiem piękne pisanki?

Jak zrobić z dzieckiem piękne pisanki?

Pomalowane jajka muszą znaleźć się na wielkanocnym stole. Tak nakazuje przecież tradycja. Pisankami obdarowuje się bliskie osoby, które będą naszymi gośćmi lub do których my wybierzemy się w świąteczne urodziny. Malowanie jajek to wspaniała okazja, by w miły i kreatywny sposób spędzić czas z naszym dzieckiem.


Przeczytaj więcej

Aleksandra, Łódź

Gadżety uświetniły 40 urodziny mojego męża. Towar bardzo dobrej jakości. Błyskawiczna wysyłka. Bardzo dziękuję i polecam.


Żegnaj zimo witaj wiosno!

Żegnaj zimo witaj wiosno!

Jutro początek kalendarzowej wiosny. Zima w wielu miejscach Polski nie była zbyt surowa, mimo to nadejście cieplejszych miesięcy cieszy chyba wszystkich. Z dniem tym nieodłącznie kojarzy się zwyczaj topienia Marzanny, który cały czas jest kultywowany i lubiany, zwłaszcza wśród najmłodszych. O co w tym wszystkim chodzi?


Przeczytaj więcej

Sylwia, Lubin

Sklep godny polecenia. Przemiły kontakt, towar zgodny z opisem i ekspresowa dostawa. Polecam na 100 procent.


Jak obchodzić urodziny w pracy?

Jak obchodzić urodziny w pracy?

Podczas urodzin nie każdy może sobie pozwolić na dzień wolny. Jeśli pracujemy w danej firmie od niedawna to może uda nam się ukryć to wydarzenie i będziemy mieli problem z głowy. Jeśli natomiast jesteśmy związani z danym pracodawcą przez dłuższy czas to z reguły wszyscy nasi współpracownicy wiedzą doskonale i pamiętają o naszych urodzinach. Co wtedy?


Przeczytaj więcej

Iwona, Zieluń

Bardzo miła i ekspresowa obsługa klienta. Pełen profesjonalizm.


Marta, Zielonka

Sklep godny polecenia. Przede wszystkim za błyskawiczną dostawę, ale również towar bez zastrzeżeń. Doceniam również informowanie mnie na bieżąco o postępach realizacji zamówienia. Powrócę na kolejne zakupy. Dziękuję. Pozdrawiam.


Ewa, Przeciszów

Dziękuję za realizację zamówienia. Zakupy bardzo udane! Wybrałyśmy zestaw na imprezę urodzinową córki. Wszystko z konikami-śliczne! Towar bardzo dobrej jakości. Wszystkim bardzo się podobało. Solenizantka zachwycona. Kontakt z Partykiosk bardzo pozytywny. Szybka przesyłka. Przystępne ceny. POLECAM.


    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel