Blog

Jak zorganizować URODZINY DZIECKA? Wskazówki

Jak zorganizować URODZINY DZIECKA? Wskazówki

Urodziny to dla dziecka jeden z najważniejszych dni w roku. Maluch czeka na nie przez wiele miesięcy, więc musimy mocno się postarać aby ten dzień był wyjątkowy i pełen wrażeń. Obowiązkowo trzeba zorganizować dziecku przyjęcie urodzinowe, na którym nie zabraknie jego najbliższych przyjaciół.


Przeczytaj więcej

AniaM

Produkty w pełni spełniły moje oczekiwania, szczerze powiedziawszy są znacznie lepsze niż wyglądały na zdjęciu. Szkoda troszkę, że nie ma pełnych serii np. z tego kompletu który zamawiałam brakowało świeczki w tym samym wzorze, nie wiem czy producent ma też dostępne girlandy ale gdyby można zakupić od ado z wszystko z jednego kompletu to byłoby super!. Obsługa była bardzo miła i kompetentna. Paczka dostarczona  szybko, dobrze zapakowana, miło było też dostać gratisa. Fajnie by było gdyby można było sobie ustawić na stronie wyszukiwanie seriami.


Pomysły na 18 urodziny - dla dziewczyny

Znudziły Cię kolejne imprezy w klubach? Chciałabyś aby Twoje 18-naste urodziny były wyjątkowe i na długo pozostały w pamięci gości? Znajdź swój szalony pomysł i wciel go w życie, z pomocą przyjaciół na pewno się to uda. 


Przeczytaj więcej

asia_s

Opinie mam rewelacyjną, bardzo dobry kontakt, ekspresowa realizacja zamówienia :)


MYSZKA MINI

MYSZKA MINI

Myszka Mini już w Partykiosku.

Z przyjemnością informujemy, że talerzyki, kubeczki, obrusy,serwetki z sympatyczną Myszka Mini są już dostępne w naszym sklepie.


Przeczytaj więcej
    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
    Zamknij
    pixel